Rewolucyjne szkła okularowe od American Lens

Szkła okularowe stanowią integralny element codzienności dla wielu osób i ich rola w poprawie jakości widzenia jest niezaprzeczalna. Jednakże, gdy chodzi o wybór idealnych okularów, warto postawić na rady ekspertów, którzy dobiorą szkła idealnie do Twoich potrzeb. Jedną z marek na rynku optycznym, która daje gwarancję wysokiego standardu jest American Lens i między innymi produkty tego producenta polecają optometrystyści i sprzedawcy salonów optycznych https://optyk-kierszniowski.pl/o-firmie/.

 

Innowacyjna technologia dla Twoich oczu

 

American Lens to nie tylko marka okularów. Ta innowacyjna firma stale poszukuje nowych rozwiązań, aby zapewnić użytkownikom nie tylko ostre widzenie, ale także maksymalny komfort użytkowania produktu. Technologia używana przez firmę to prawdziwa rewolucja w świecie optyki, umożliwiająca spersonalizowane doświadczenie dla każdego noszącego ich okulary.

 

Oferta dla wymagający

 

Każdy z nas jest indywidualnością i nie istnieją szkła uniwersalne, które będą odpowiadać wszystkim użytkownikom. Dlatego American Lens oferuje bogaty zestaw rodzajów szkieł, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów. Są to między innymi:

  • Szkła progresywne (multifokalne) – doskonałe rozwiązanie dla osób z różnymi wadami wzroku. Oferują one płynne przejścia między różnymi strefami widzenia, zapewniając komfortowe korzystanie w różnych sytuacjach.
  • Szkła relaksacyjne R+ – okulary do komputera, dla osób w przedziale wiekowym 20– 40 lat, które pomagają uzyskać lepszą ostrość w bliży. To produkt stworzony specjalnie dla osób często używającego urządzeń cyfrowych.
  • Szkła okularowe B420 – okulary z filtrem światła niebieskiego blokujące do 90% tego spektrum, dla osób pracujących przy komputerze przez 6-8 godzin dziennie i przez 5 dni w tygodniu. Specjalny filtr światła niebieskiego bB420 może być zastosowany również w okularach korekcyjnych dedykowanych każdemu rodzajowi wady wzroku.
  • Polaryzacyjne szkła okularowe iPolar – dla użytkowników, którzy borykają się z oślepiającym światłem na przykład podczas prowadzenia samochodu czy korzystania z ekranu komputera, smartfona lub tabletu. Wewnątrz soczewek znajduje się filtr polaryzacyjny zapewniający niwelowanie niepożądanych rozbłysków światła oraz trwałą ochronę przed promieniami UV.
  • Szkła jednoogniskowe – obrabiane w cyfrowej technologii Free Form- są doskonałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących tylko jednej pary okularów na daną odległość.
  • Szkła dwuogniskowe – BiFo Free – soczewki okularowe z niewidocznym segmentem do czytania, dopasowujące się do wady wzroku, pozwalające wyraźnie widzieć zarówno z bliska jak i z daleka. Soczewki dwuogniskowe nie posiadają widocznego segmentu do czytania, dlatego są wygodne dla ludzi szukających połączenia prostoty z estetyką.
  • Soczewki fotochromowe Transitions – dopasowujące swoją barwę do natężenia światła słonecznego.

 

Warto zapytać eksperta

 

Wybór szkieł okularowych marki American Lens jest naprawdę imponujący. Firma w swojej ofercie posiada także nowoczesne powłoki, które są nakładane na szkła, o właściwościach przeciwodblaskowych, antystatycznych, hydrofobowych i oleofobowych liczne, o właściwościach podnoszących odporność na zarysowania i łatwiejsze w pielęgnacji. Szczegółowych informacji o produktach udzielą nasi specjaliści w salonach https://optyk-kierszniowski.pl/nasi-specjalisci/.

 

Autor

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.