Salon Dziecięcy

Optyk Kierszniowski Junior to dziecięcy salon optyczny należący do firmy Optyk Kierszniowski. Został stworzony wyłącznie z myślą o najmłodszych klientach. W dzisiejszym świecie z urządzeń cyfrowych korzystają praktycznie wszyscy. Dlatego problemy ze wzrokiem pojawiają się już u najmłodszych dzieci. Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym młodym klientom i ich rodzicom otworzyliśmy salon optyczny z ofertą tylko dla dzieci.  W Juniorze znajdą Państwo wachlarz najróżniejszych opraw okularowych takich firm jak Nano Vista, LookkinoHello Kitty, Disney, Cars, Fischer Price, Orange, Njoy, Guess, Ray-Ban i wiele innych.

 

Nano Vista w salonie Optyk Kierszniowski Junior w Zielonej Górze Oprawy Lookkino w salonie Optyk Kierszniowski Junior w Zielonej Górze Oprawy Fisher Price w salonie Optyk Kierszniowski Junior w Zielonej Górze Okulary Polaroid w salonie Optyk Kierszniowski Junior w Zielonej Górze

 

Optyk Kierszniowski Junior znajdziesz soczewki okularowe od HOYA, Zeiss i Seiko. Znajdziesz również lekkie, wytrzymałe oprawki, które zapewnią bezpieczeństwo dzieciom w każdej sytuacji, na przykład podczas zabawy w przedszkolu czy na lekcji w-f. Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego dziecka. W asortymencie mamy również okulary sportowe dla dzieci, dedykowane do różnego rodzaju sportów, takich jak piłka nożna, koszykówka, pływanie czy sporty walki.

 

W ramach salonu Optyk Kierszniowski Junior działa specjalnie przygotowany gabinet optometryczny oraz gabinet terapii widzenia Gwarantujemy Tobie i Twojemu dziecku, że w miłej i przyjaznej atmosferze wykonamy badanie wzroku lub przeprowadzamy trening wzrokowy. Zajmujemy się terapią widzenia w zezie, niedowidzeniu, tłumieniu, zaburzeniach akomodacji, foriach. Zajmujemy się również kontrolą krótkowzroczności u dzieci, z pogłębiającą się wadą wzroku. Służą do tego między innymi soczewki ortokeratologiczne.

 

W salonie znajdą Państwo wiele zabawek, rysunków dziecięcych, co sprawia, że każde dziecko może poczuć się tu ja w domu. Optyk Kierszniowski Junior to salon stworzony z myślą o Twoim dziecku i jego widzeniu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.