Nasi specjaliści

Mgr inż. Jan Kierszniowski – optometrysta PTOO - NO10217

Mgr inż. Jan Kierszniowski – optometrysta PTOO - NO10217

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, o specjalizacji z zakresu Optyki Biomedycznej. Ukończyłem Studium Podyplomowe Optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Od kiedy sięgam pamięcią, moje życie związane jest z optyką i optometrią. Pierwsze okulary, (z pomocą ojca, doświadczonego optyka), wykonałem w wieku 6 lat i od tej pory jestem związany z rodziną firmą Optyk Kierszniowski. Nieustannie kształcę się i rozwijam w dziedzinie optometrii. Moje zainteresowania skupiają się na pomocy osobom słabowidzącym oraz kontaktologii. Od 2003 roku dopasowuję optyczne pomoce wzrokowe dla osób z niedowidzeniem. Od ponad dekady zajmuję się również aplikacją miękkich, sztywnych oraz ortokeratologicznych soczewek kontaktowych.  Przeprowadzam przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach. Dla osób z postępująca krótkowzrocznością, w szczególności u dzieci, ustalam strategie kontroli, spowolnienia przyrostów krótkowzroczności. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu kontaktologii, terapii widzenia oraz optometrii pediatrycznej.

Mgr inż. Katarzyna Pydzik – optometrysta PTOO - NO15115

Mgr inż. Katarzyna Pydzik – optometrysta PTOO - NO15115

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej oraz Coventry University w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku ukończyłam Studium Podyplomowe Optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Od tego czasu nieustannie kształcę się i rozwijam, uczestniczę w licznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu optometrii. Moje zainteresowania skupiają się na optometrii pediatrycznej i optometrycznej terapii widzenia. Uczestniczę również w szkoleniach z zakresu kontaktologii. Przeprowadzam przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach.  Zajmuję się aplikacją soczewek kontaktowych miękkich indywidualnych oraz soczewek ortokeratologicznych. Diagnozuję problemy związane z akomodacją, nieprawidłowościami widzenia obuocznego, zeza, niedowidzenia oraz prowadzę terapię widzenia.  Swoją pracę traktuję jak wielką pasję i nieustannie staram się rozwijać.

Mgr Roland Bieniek - optometrysta PTOO - NO14112

Mgr Roland Bieniek - optometrysta PTOO - NO14112

Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Optometrii przy Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Nieustannie kształcę się i uczestniczę w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu optometrii, m.in. z doboru korekcji pryzmatycznej w zezie, diagnostyki i leczenia zaburzeń akomodacji, ortoptyki pediatrycznej. Mam ponad 4-letnie doświadczenie w zakresie aplikacji miękkich soczewek kontaktowych, badań optometrycznych w prywatnym gabinecie oraz badań przesiewowych dzieci przeprowadzanych w szkołach i w przedszkolach. Aktualnie kształcę się w dziedzinie Ortoptyki.

Mgr Joanna Stuczyńska – optometrysta PTOO - NO18210

Mgr Joanna Stuczyńska – optometrysta PTOO - NO18210

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam studia stacjonarne I stopnia na kierunku Biofizyka specjalność Optyka Okularowa oraz II stopnia na kierunku Optometria. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii. Nieustannie kształcę się i rozwijam, uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Odbyłam praktyki pod okiem najlepszych specjalistów z zakresu terapii widzenia oraz doboru soczewek kontaktowych. W swojej praktyce zajmuję się oceną ostrości widzenia, oceną przedniego odcinka oka, badaniem akomodacji i widzenia obuocznego, doborem szkieł okularowych oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych miękkich. Wykonuję przesiewowe badania wzroku dzieci w przedszkolach i szkołach. Z branżą optyczną związana jestem od 2015 roku. Od samego początku swoje doświadczenie w zakresie Optyki i Optometrii zdobywałam pracując w prywatnych gabinetach oraz salonach optycznych. Pracę w gabinecie optometrycznym jest moją największą pasją. Interesuję się prowadzeniem aktywnej i pasywnej terapii wzrokowej u osób z wrodzonymi jak i nabytymi zaburzeniami widzenia.

Certyfikaty Mgr inż. Jan Kierszniowski – optometrysta PTOO - NO10217

Certyfikaty Mgr inż. Katarzyna Pydzik – optometrysta PTOO - NO15115

Certyfikaty Mgr Roland Bieniek -optometrysta PTOO - NO14112

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.