• OPTYK KIERSZNIOWSKI

  jest firmą rodzinną działającą na rynku
  od 1985 roku.

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  dbamy o Twoje oczy

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  optyka optometria kontaktologia terapia widzenia

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  jest firmą rodzinną działającą na rynku
  od 1985 roku.

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  dbamy o Twoje oczy

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  optyka Optometria kontaktologia terapia widzenia

 • OPTYK KIERSZNIOWSKI

  jest firmą rodzinną działającą na rynku
  od 1985 roku.

Nasi specjaliści

Mgr inż. Jan Kierszniowski – optometrysta NO10217

mgr inż. Jan Kierszniowski optometrysta NO10217

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej z zakresu Optyki Biomedycznej. Ukończyłem Studium Podyplomowe Optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.  Od kiedy sięgam pamięcią, moje życie związane jest z optyką i optometrią. Pierwsze okulary, z pomocą ojca, wykonałem w wieku 6 lat i od tej pory jestem związany z rodziną firmą. Nieustannie kształcę się i rozwijam w dziedzinie optometrii. Moje zainteresowania skupiają się na pomocy osobom słabowidzącym oraz kontaktologii. Od 2003 roku dopasowuję optyczne pomoce wzrokowe dla osób z niedowidzeniem. Od ponad dekady zajmuję się również aplikacją miękkich, sztywnych oraz ortokeratologicznych soczewek kontaktowych.  Przeprowadzam przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach. Dla osób z postępująca krótkowzrocznością, w szczególności u dzieci, ustalam strategie kontroli, spowolnienia przyrostów krótkowzroczności. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu kontaktologii, terapii widzenia oraz optometrii pediatrycznej.

Mgr inż. Katarzyna Pydzik – optometrysta NO15115

mgr inż. Katarzyna Pydzik optometrysta NO15115Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej oraz Coventry University w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku ukończyłam Studium Podyplomowe Optometrii na Uniwesytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Od tego czasu nieustannie kształcę się i rozwijam, uczestniczę w licznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu optometrii. Moje zainteresowania skupiają się na optometrii pediatrycznej i optometrycznej terapii widzenia. Uczestniczę również w szkoleniach z zakresu kontaktologii. Przeprowadzam przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach.  Zajmuję się aplikacją soczewek kontaktowych miękkich indywidualnych oraz soczewek ortokeratologicznych. Diagnozuję problemy związane z akomodacją, nieprawidłowościami widzenia obuocznego, zeza, niedowidzenia oraz prowadzę terapię widzenia.  Swoją pracę traktuję jak wielką pasję i nieustannie staram się rozwijać.

Mgr Roland Bieniek - optometrysta NO14112

mgr Roland Bieniek-optometrysta NO14112Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Optometrii przy Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Nieustannie kształcę się i uczestniczę w kursach i szkoleniach z zakresu optometrii m.in. doboru korekcji pryzmatycznej w zezie, diagnostyki i leczenia zaburzeń akomodacji, ortoptyki pediatrycznej. Mam ponad 4-letnie doświadczenie w zakresie aplikacji miękkich soczewek kontaktowych, badań optometrycznych w prywatnym gabinecie, badań przesiewowych dzieci przeprowadzanych w szkołach i w przedszkolach. Aktualnie kształcę się w zakresie Ortoptyki.

Certyfikaty Mgr inż. Jan Kierszniowski – optometrysta NO10217

Certyfikaty Mgr inż. Katarzyna Pydzik – optometrysta NO15115

Certyfikaty Mgr Roland Bieniek -optometrysta NO14112

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.